V případě zájmu mohu na kohokoliv z uvedených zákazníků poskytnout telefon, abyste si reference mohli sami ověřit.

Právní servis
Děkuji všem za hladký průběh prodeje mého bytu.
Rád budu předávat doporučení na vaše služby.

RNDr. Pavel Kleczek, prodej bytu 2+kk v Praze, 23.1.2020

Daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí
Rád bych paní Kleknerové poděkoval za rychlé a bezproblémové vyhotovení Přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Ke spolupráci s ní nemám výhrad, ušetřila mi spoustu času a starostí. Určitě doporučuji.

Ing. Josef Kadlčík, koupě bytu 3+1 v Úvalech, 7.8.2019

Daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí
Paní Kleknerová si zaslouží naše obrovské poděkování za pomoc při nákupu bytu. Spolupráce s ní byla rychlá, věcná a mohli jsme se na ni plně spolehnout, což jsme přesně s manželkou potřebovali. Spolupráci s ní můžeme jedině doporučit.

Ing. Jan Doseděl, koupě bytu 3+1 v Praze, 25.6.2019

Kompletní prodej bytu
Vážená paní Kleknerová, chtěl bych ještě jednou srdečně poděkovat za veškerou spolupráci a pomoc během koupě bytu v Jateční. Přeji mnoho úspěchů v dalších převodech, třeba se v budoucnu opět u nějakého potkáme :)

Jiří Brom, 18.7.2018

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
V rámci prodeje bytu jsem využil služeb paní Kleknerové. S kvalitou poskytovaných služeb jsem byl velice spokojen. Paní Kleknerová byla velmi vstřícná, reagovala pružně (dostupná kdykoli) a vše osobně či telefonicky zařídila v nejkratším možném termínu. Celý proces prodeje od přípravy budoucích kupních smluv, kupních smluv, až po předání nemovitosti včetně přepisu energií, proběhl díky výbornému vedení bezproblémově. Velmi oceňuji transparentní komunikaci mezi všemi zúčastněnými stranami, díky čemuž příprava a finalizace potřebných dokumentů probíhala hladce. Služby paní Kleknerové mohu jen doporučit.

Ing. Petr Zlámal PhD., 23.5.2018

Průvodce prodejem bytu
Váš průvodce je naprosto úžasný, už jen proto, že na nás "mluvíte" česky.
Chci Vám moc poděkovat. Koupení průvodce nejsou vyhozené peníze.

Pavla Sojková, 23.8.2017

Tax declaration: Real estate transfer tax

For all future owners who are preparing to buy property in Czechia as foreigner.I got to meet Zuzana Kleknerova in a time of high stress; when my best friend said: "Congratulation on your purchase but STOP you need help; let me introduce you to Zuzana".

Without hesitation; Zuzana called me back shortly after first email; even true it was not the best time for me and I have asked to have a second callback in one hour she did not stop.

So here is what happened; She called back as agreed; short phone chat, four emails as communication, two days of work and I was ready to enjoy my new flat stress free. I don't need to say as foreigner you always need somebody as translator once you deal with local offices; Zuzana did take that away; due to the quality of work it was 5 seconds visit to the municipal office and I was done.

My honest regret is I did not know about Zuzana`s work before the purchase; she helped out with paperwork after the fact. Quick, responsible and really good job.

Furthermore; highly recommended contact before you go to any other agent Zuzana Kleknerova she can help you more then you expect; at least this was my case.

I’m happy to provide further information if required.
Yours faithfully,
Lorand Zajzon, Popůvky, 25.10.2017

Průvodce prodejem bytu
Vaši e-knihu jsem přečetl skoro celou. Velmi mě potěšilo, že jsem tam našel veškeré informace, které jsem potřeboval. Dále jsou tam krok za krokem smlouvy, pořadí a kroky, které se musí během nich absolvovat. To nemluvím o přehledném seznamu s podrobnými informacemi kolem webů, kde je možnost napsat inzerát. Mám teď málo času, ale plánuji se k Vašemu e-booku ještě několikrát vrátit a více ho nastudovat. Byt budu nabízet během září a prodávat v říjnu. Jsem moc rád za Vaši podporu.

Jiří Novohradský, Ústí nad Labem, 2.8.2017

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
Se službami paní Kleknerové jsem byl velice spokojen. Paní Kleknerová kompletně zastřešila celý proces od návrhu celého postupu, přípravu všech důležitých termínů, koordinaci s přípravou smluv až po vlastní realizaci, tj. pečlivé hlídání všech termínů na obou stranách, podpisy smluv, jednání s katastrem, předání bytu včetně přepisu energií. Velmi jsem ocenil přístup, při kterém byl již od začátku hlavním cílem úspěšná transakce a spokojenost jak strany prodávající, tak strany kupující. Takto složitá transakce se málokdy obejde zcela bez komplikací. Líbilo se mi, že paní Kleknerová transparentně komunikovala jak se stranou prodávající, tak se stranou kupující a pokud se objevila nějaká komplikace (většinou na straně katastru), vždy našla velmi rychle řešení, jak celou věc napravit. Všechny smlouvy byly na míru připravené přímo právníkem. Za zlomek ceny jsem měl kompletní službu, o které bych si mohl u realitky nechat zdát a která na českém trhu pořád tolik chybí - pocit bezpečí při takto komplikované transakci.


Ing. Tomáš Květenský, prodej bytu 2+kk Praha, 28.6.2017

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
Se slečnou Kleknerovou jsem spolupracovala při prodeji mého bytu. Jsem v této oblasti naprostý laik a logicky trpím velkou nedůvěrou v realitní makléře, a proto jsem velmi uvítala pomoc Zuzany, která mi byla nápomocná v celé transakci prodeje mého bytu. Díky její pomoci jsem se nemusela starat o vůbec nic – vše dohodla s kupujícím, připravila kupní smlouvy, vyřídila předání, katastr nemovitostí, připravila mi přiznání k dani. Díky její pomoci tato pro mě stresující transakce proběhla naprosto hladce a ještě jsem ušetřila, protože jsem nemusela platit služby realitní kanceláře, kdy odhaduji úsporu na cca 70.000,–. Kdybyste chtěli detailnější informace – Zuzana vám na mě předá kontakt. 

Nina Česneková, prodej bytu 3+1 Praha, 8.6.2014

Právní a administrativní servis online
Služby slečny Kleknerové jsem si pronajal ve věci koupi malého bytu v Brně, kdy mi poskytovala poradenství, zajišťovala sestavování i kontroly smluv a jednala se zúčastněnými stranami, včetně bank. Byla vždy velice ochotná a přístupná ke konzultacím. Veškeré problémy řešila promptně, velice profesionálně a některé i proaktivně. Především dbala na ochranu mých zájmů a veškeré věci vyřídila k mé plné spokojenosti. Její zastupování mi ušetřilo spoustu starostí i peněz. Slečnu Kleknerovou mohu pouze doporučit!

Radomil Žůrek, koupě bytu 2+kk Brno, 7.4.2015

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
V minulosti som mala veľmi zlé skúsenosti s realitnými kanceláriami, ktoré sa ma snažili niekoľkokrát podviesť. Preto som službu, ktorú poskytuje pani Kleknerová, veľmi privítala. V porovnaní s realitnými kanceláriami mám u nej istotu profesionálneho a férového jednania, s veľmi kvalitným právnym servisom. Človek má vďaka nej v tak zložitých transakciách, akými sú nehnuteľnosti, pocit istoty a bezpečia. Oproti službám realitných kancelárií sa nemusím báť podvodu, jej služby sú v niektorých ohľadoch dokonca širšie než služby realitiek (napr. prepisovanie energií, vyplnenie a podanie daňového priznania apod.) a cena jej služieb je oproti realitke výrazne nižšia, čo priaznivo pôsobí na cenu nehnuteľnosti. Pani Kleknerová drží ochrannú ruku nad celou transakciou, a preto jej služby ocenia ako predávajúci, tak i kupujúci. S pani Kleknerovou som pri predaji bytu spolupracovala opakovane. Jej servis je zárukou úspešnej transakcie a preto ho možem vrelo doporučiť.

Ing. Vanda Květenská Molnárová, predaj bytu 2+kk Praha, 28.4.2016

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
Ráda bych touto cestou poděkovala za perfektní spolupráci s paní Kleknerovou, při prodeji mého bytu. Jelikož šlo o komplikovaný prodej, paní Zuzana byla ochotná dojet na první schůzku až k nám domů, a to i o víkendu. Následně mě vždy informovala o průběhu řízení prodeje a vždy mi vyšla vstříc. Jelikož mám malé dítě, tak domlouvala všechny schůzky s kupujícím co nejblíže mému domovu. Vše proběhlo k úspěšnému prodeji a já mohu jen doporučit dále a moc poděkovat.

Nikola Sanaková, prodej bytu 3+kk Praha, 12.12.2016

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
Srdečně vám děkuji za hladký průběh prodeje bytu, za váš perfektní, racionální a profesionální přístup, překonávající iracionální překážky některých protistran.

Ing. Bohumil Květenský, prodej družstevního bytu 2+kk Praha, 3.1.2017

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
Moc bych vám chtěla poděkovat za vaši pomoc při koupi, za to, že jste mi vždy vše vysvětlila a byla trpělivá, když jsem měla nesmyslné dotazy. Moc vám děkuji! Určitě vás budu všem doporučovat.

Bc. Marika Veselská, koupě bytu 2+kk Praha, 8.12.2016

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
Služeb paní Mgr. Kleknerové jsme využili s napjatým očekáváním, protože dosavadní zkušenosti s různými kancelářemi a realitními makléři byly zpravidla dosti pochybné. Jaké bylo překvapení, že služby byly na vysoké profesionální úrovni a v celém procesu nedošlo k jedinému zaváhání. Je nepochybné, že prostředky vynaložené na odměnu za její služby byly vynaloženy efektivně a v budoucnu bychom jich v podobné situaci (pokud nastane) opět rádi využili.

Mgr. Irena Smíšková a Ing. Petr Novotný, prodej bytu 3+1 Praha, 5.5.2016

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
S paní Kleknerovou jsme spolupracovali při koupi bytu. Při prvním setkání nám vysvětlila, jaké kroky je třeba splnit, aby ke koupi bytu došlo. Vždy se nám časově přizpůsobila a oběhala s námi všechny příslušné úřady. Spoustu formalit, u kterých jsme nemuseli být, zařídila bez nás. Díky profesionálnímu přístupu a rychlosti paní Kleknerové běželo vše jako po drátkách a vše jsme stihli za měsíc.

Ing. Barbora Huňková a Ing. Filip Marek, koupě bytu 3+kk Praha, 18.1.2017

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
S paní Kleknerovou jsem se seznámila při koupi bytu v Praze. Moje předchozí zkušenosti s realitními kancelářemi nebyly příliš dobré, ale když jsem si přečetla webové stránky paní Kleknerové a dozvěděla se, že nezastupuje žádnou realitní kancelář, rozhodla jsem se jejích služeb využít. Během naší spolupráce jsem se setkala s profesionálním, vstřícným a hlavně férovým přístupem, což se v dnešní době, obzvlášť na trhu s nemovitostmi, tak často nevidí. Služby paní Kleknerové proto mohu jen doporučit.

Bc. Lenka Soukupová, DiS, koupě bytu 2+kk Praha,1.3.2016

Právní a administrativní servis s osobní asistencí
Služby pani Mgr. Kleknerové sme si najali pri kúpe/predaji bytu, pretože obidve strany predávajúci i kupujúci nechceli služby realitky a súčasne ani jedna strana nemala s predajom / kúpou nemovitosti skúsenosti a k tomu navyše ani jedna strana nemala moc času sa celému procesu venovať.  Pani Mgr. Kleknerová nám navrhla postup, doporučila služby advokátky na spísanie potrebných zmluv, zastrešila procesne komunikáciu s katastrem nemovitostí, takže obidvom stranám ušetrila množstvo času a "nervov" s celým procesom. Služby pani Mgr. Kleknerové boli profesionálne, vždy flexibilné a za rozumné ceny.

Ing. Peter Klepáč, koupě bytu 3+kk Praha, 25.3.2016

Chtěl bych vám ještě jednou velice poděkovat za perfektní spolupráci, velice si vážím vašich služeb a kdykoliv bude příležitost, budu je propagovat dále.

Jan Stuchlík, prodej bytu 4+1 Praha, 10.11.2016

Služby paní Kleknerové vřele doporučuji všem, kteří chtějí agendu spojenou s koupí nemovitosti nechat na někom, kdo s tím má zkušenosti, a svůj volný čas trávit po svém. Především oceňuji vstřícnost během jednání s úřady a bankami a ochotu přizpůsobit dokumenty podle jejich požadavků. 

Petr Hrabica, koupě bytu 4+kk Praha, 30.1.2015

Se sl. Mgr. Zuzanou Kleknerovou (www.jaknaprodejbytu.cz) mám jen ty nejlepší osobní zkušenosti. V kostce řečeno – má velmi ochotný, vstřícný a profesionální přístup ve všech záležitostech týkajících se prodeje a převodů nemovitostí a mohu její služby jen doporučit.

Jiří Málek, prodej bytu 2+1 Praha, 22.10.2014

Komplex služeb "Jak na prodej bytu", které osobně zajišťuje paní Mgr. Zuzana Kleknerová, je prostě perfektní. Spolehlivost, bezpečnost a preciznost služeb Vám ušetří mnoho času a energie. Vy i Váš zákazník získáte žádoucí jistotu a důvěru, která je pro každý nemovitostní obchod tak důležitá. Chci tímto paní Mgr. Zuzaně Kleknerové osobně poděkovat. 

MUDr. Martin Kalenda, MBA, prodej bytu 4+kk Praha, 8.6.2014

Služeb paní Kleknerové jsem využil při koupi bytu v Praze. Byla pro prodávající i pro kupující stranu velkým přínosem. Díky zkušenostem a dlouholeté praxi vždy přesně věděla, co je potřeba zařídit. Velkou část věcí zařídila sama osobně, čímž nám ušetřila drahocenný čas. V tom spatřuji největší přínos její služby. Jednání s paní Kleknerovou bylo vždy bezproblémové a vřele bych jí doporučil každému, kdo má v úmyslu vstoupit na trh s nemovitostmi.

Ing. Václav Jirkovský, koupě bytu 2+kk Praha, 17.11.2014