Chcete si prodat byt sami a nechat si provizi pro sebe?

Celý převod nemovitosti zvládnete sami, zjistěte potřebné informace a pusťte se do toho! Vaše peníze za provizi, které byste jinak dali makléři, si tak budete moci nechat pro sebe :-)

Brouzdáte na internetu a hledáte podobné informace?

 • Co vše je nutné vyřídit?
 • Na co si dát pozor, abyste nenaletěli?
 • Co si ověřit?
 • Co má být ve smlouvách a kdo je s Vámi sepíše?
 • Co si pohlídat?
 • Co má zařizovat majitel a co kupující?

Jsem převodce nemovitostí a pomáhám lidem s převodem bytu. Po 7 letech působení na realitním trhu sdílím svoje získané znalosti a zkušenosti z praxe formou eBooku s názvem Průvodce prodejem bytu. Věřím, že eBookem mohu pomoci většímu počtu lidí po celé České Republice.

Zuzana Kleknerová
expertka na převody nemovitostí

CO DÍKY EBOOKU ZÍSKÁTE?

 • Budete vědět, co Vás při převodu nemovitosti čeká.
 • Nic a nikdo Vás nezaskočí, protože na všechny nástrahy budete připraveni.
 • Posílíte své sebevědomí, budete na ostatní působit dojmem, že víte, co děláte a co chcete.
 • Získáte všechny potřebné informace o prodeji bytu v ucelené formě, nebudete ztrácet čas zbytečnými kroky a hledáním informací na internetu.
 • Budete mít prodej bytu pod svou kontrolou.
 • Ušetříte hodně peněz za provizi makléři.


PRŮVODCE PRODEJEM BYTU

Podrobný návod krok za krokem, jak postupovat při prodeji bytu

V tomto eBooku získáte podrobný návod od A do Z, jak postupovat při prodeji bytu. Budete vybaveni potřebnými znalostmi a nic Vás nepřekvapí.

Obsah Průvodce prodejem bytu je velmi podrobný, jen pro představu uvádím stručný přehled, co v něm najdete:

 • Jak vyjednávat s kupujícím o ceně
 • Jaké smlouvy budete potřebovat, co mají obsahovat a co v nich pohlídat
 • Časový harmonogram převodu bytu
 • Výhody a nevýhody jednotlivých typů úschov peněžních prostředků a která je pro Vás nejvýhodnější
 • Jak zkontrolovat probíhající řízení o zápisu nového vlastníka na katastru nemovitostí
 • Jak prodat byt s hypotékou
 • Jak předat byt a převést poplatky na kupujícího

Pokud Vás obsah zajímá detailně, podívejte se na něj tady. Nenechte se, prosím, odradit počtem stránek. V průvodci je mnoho obrázků, které Vám pomohou si lépe představit, jak pracovat s katastrem nebo s měřidly energií.

Průvodce prodejem bytu vznikl nejenom proto, aby Vám pomohl s prodejem bytu a připravil Vás na případná úskalí, se kterými se během převodu nemovitosti můžete setkat, ale také proto, aby Vám ušetřil peníze za vysoké provize, které od Vás žádají makléři.

Vycházím ze svých vlastních zkušeností, protože mně samotné vadí, jak vysokou provizi makléři žádají. V Praze se provize makléřů pohybuje od 100.000 Kč výše, nač ji platit? Připadá mi to zbytečné. Budete-li znát postup, jak prodat byt, stačí si zajistit právní servis a vejdete se do 20.000 Kč.

Převeďte si byt sami a nechte si provizi pro sebe!


CO ŘÍKAJÍ MOJI ZÁKAZNÍCI?

Vaši e-knihu jsem přečetl skoro celou. Velmi mě potěšilo, že jsem tam našel veškeré informace, které jsem potřeboval. Dále jsou tam krok za krokem smlouvy, pořadí a kroky, které se musí během nich absolvovat. To nemluvím o přehledném seznamu s podrobnými informacemi kolem webů, kde je možnost napsat inzerát. Mám teď málo času, ale plánuji se k Vašemu e-booku ještě několikrát vrátit a více ho nastudovat. Byt budu nabízet během září a prodávat v říjnu. Jsem moc rád za Vaši podporu.

Jiří Novohradský, Ústí nad Labem, prodej Průvodce prodejem bytu

Váš průvodce je naprosto úžasný, už jen proto, že na nás "mluvíte" česky.
Chci Vám moc poděkovat. Koupení průvodce nejsou vyhozené peníze.

Pavla Sojková, 23.8.2017

V minulosti som mala veľmi zlé skúsenosti s realitnými kanceláriami, ktoré sa ma snažili niekoľkokrát podviesť. Preto som službu, ktorú poskytuje pani Kleknerová, veľmi privítala. V porovnaní s realitnými kanceláriami mám u nej istotu profesionálneho a férového jednania, s veľmi kvalitným právnym servisom. Človek má vďaka nej v tak zložitých transakciách, akými sú nehnuteľnosti, pocit istoty a bezpečia. Oproti službám realitných kancelárií sa nemusím báť podvodu, jej služby sú v niektorých ohľadoch dokonca širšie než služby realitiek (napr. prepisovanie energií, vyplnenie a podanie daňového priznania apod.) a cena jej služieb je oproti realitke výrazne nižšia, čo priaznivo pôsobí na cenu nehnuteľnosti. Pani Kleknerová drží ochrannú ruku nad celou transakciou, a preto jej služby ocenia ako predávajúci, tak i kupujúci. S pani Kleknerovou som pri predaji bytu spolupracovala opakovane. Jej servis je zárukou úspešnej transakcie a preto ho možem vrelo doporučiť.

Ing. Vanda Květenská Molnárová, v Praze 28. 4. 2016, predaj bytu 2+kk Praha-Stodůlky

S paní Kleknerovou jsem spolupracovala při prodeji mého bytu. Jsem v této oblasti naprostý laik a logicky trpím velkou nedůvěrou v realitní makléře, a proto jsem velmi uvítala pomoc Zuzany, která mi byla nápomocná v celé transakci prodeje mého bytu. Díky její pomoci jsem se nemusela starat o vůbec nic – vše dohodla s kupujícím, připravila kupní smlouvy, vyřídila předání, katastr nemovitostí, připravila mi přiznání k dani. Díky její pomoci tato pro mě stresující transakce proběhla naprosto hladce a ještě jsem ušetřila, protože jsem nemusela platit služby realitní kanceláře, kdy odhaduji úsporu na cca 70.000,–. Kdybyste chtěli detailnější informace – Zuzana vám na mě předá kontakt.

Nina Česneková, v Praze 8.6.2014, prodej panelového bytu 3kk Praha-Chodov

Další doporučení od mých zákazníků najdete v nabídce Reference.


Cena Průvodce prodejem bytu je 590 Kč.

Jedná se o unikátní publikaci, ve které je sepsané vše, co během prodeje bytu budete potřebovat. Nejen, že se dozvíte, jak postupovat, ale také budete vědět, čeho se vyvarovat.

Kladete si otázku, zda se Vám tato investice do Vašeho vzdělání vyplatí?

Jen tak pro srovnání, co jiného si můžete koupit za 590 Kč:

 • Nákup potravin na víkend
 • ½ nádrže do auta
 • Večeři pro dva v restauraci


Zcela otevřeně v něm sdílím svoje zážitky z realitního trhu, ty pozitivní i ty negativní. Díky informacím obsaženým v tomto eBooku budete vědět, co si pohlídat a na co si dát pozor, abyste svůj byt prodali bezpečně.


Objednáte-li ještě dnes, získáte k Průvodci prodejem bytu 
tyto bonusy ZDARMA:

Bonus : Předávací protokol

Vzor předávacího protokolu, který můžete vyplnit a použít při předání vlastního bytu kupujícímu. S předávacím protokolem dostanete také pokyny k jeho vyplnění.

Bonus : Doklad o bezdlužnosti

Vzor dokladu o bezdlužnosti, který by Vám mělo Společenství vlastníků na požádání vystavit. Neexistuje žádný předepsaný vzor, každé SVJ bude mít svůj vlastní doklad. Tento vzor můžete použít v případě, že SVJ ve Vašem domě nebude mít svůj.

Bonus : Individuální konzultace na míru Vaší konkrétní situaci

Mimořádný bonus. Nově jsem na naucmese.cz nabídla individuální kurz o prodeji bytu v hodnotě 350 Kč. Tato možnost je nyní pro majitele eBooku zdarma. Zakoupíte-li si eBook, věnuji Vám až 1 hodinu diskuze, ve které se pobavíme o Vašich konkrétních potřebách vycházejících z Vaší aktuální situace.

Bonus : Doživotní aktualizace

Realitní trh a související zákony se neustále mění. Jsem si toho vědoma, a proto mám pro Vás speciální bonus: doživotní aktualizaci Průvodce prodejem bytu a jeho bonusů. Pokud napíšu novou verzi Průvodce nebo vytvořím významné aktualizace, budu Vás o tom informovat e-mailem a pošlu Vám odkaz, jehož prostřednictvím si budete moci novou verzi stáhnout ZDARMA. Navíc Vás budu průběžně informovat o všech novinkách na realitním a hypotečním trhu, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.