Chcete si koupit byt sami a nechat si provizi pro sebe?

Celý převod nemovitosti zvládnete sami, zjistěte potřebné informace a pusťte se do toho! Vaše peníze za provizi, které byste jinak dali makléři, si tak budete moci nechat pro sebe :-)

Brouzdáte na internetu a hledáte podobné informace?

 • Co si ověřit?
 • Na co si dát pozor, abyste nenaletěli?
 • Co vše je nutné vyřídit?
 • Co má být ve smlouvách a kdo je s Vámi sepíše?
 • Co si pohlídat?
 • Co má zařizovat majitel a co kupující?

Jsem převodce nemovitostí a pomáhám lidem s převodem bytu. Po 7 letech působení na realitním trhu sdílím svoje získané znalosti a zkušenosti z praxe formou eBooku s názvem Průvodce nákupem bytu. Věřím, že eBookem mohu pomoci většímu počtu lidí po celé České Republice.

Zuzana Kleknerová
expertka na převody nemovitostí

CO DÍKY EBOOKU ZÍSKÁTE?

 • Budete vědět, co Vás při převodu nemovitosti čeká.
 • Nic a nikdo Vás nezaskočí, protože na všechny nástrahy budete připraveni.
 • Posílíte své sebevědomí, budete na ostatní působit dojmem, že víte, co děláte a co chcete.
 • Získáte všechny potřebné informace o koupi bytu v ucelené formě, nebudete ztrácet čas zbytečnými kroky a hledáním informací na internetu.
 • Budete mít koupi bytu pod svou kontrolou.
 • Ušetříte hodně peněz za provizi makléři.


PRŮVODCE NÁKUPEM BYTU

Podrobný návod krok za krokem, jak postupovat při koupi bytu

V tomto eBooku získáte podrobný návod od A do Z, jak postupovat při koupi bytu. Budete vybaveni potřebnými znalostmi a nic Vás nepřekvapí.

Obsah Průvodce nákupem bytu je velmi podrobný, jen pro představu uvádím stručný přehled, co v něm najdete:

 • Jak vyjednávat s majiteli o ceně
 • Jaké smlouvy budete potřebovat, co mají obsahovat a co v nich pohlídat
 • Časový harmonogram převodu bytu
 • Výhody a nevýhody jednotlivých typů úschov peněžních prostředků a která je pro Vás nejvýhodnější
 • Jak se orientovat v listu vlastnictví
 • Jak zkontrolovat vlastníka nemovitosti, právní vady a probíhající řízení o zápisu nového vlastníka na katastru nemovitostí
 • Kde a jak se informovat na financování nemovitosti
 • Převzetí bytu, přepis energií a poplatků

Pokud Vás obsah zajímá detailně, podívejte se na něj tady. Nenechte se, prosím, odradit počtem stránek. V průvodci je mnoho obrázků, které Vám pomohou si lépe představit, jak pracovat s katastrem nebo s měřidly energií.

Průvodce nákupem bytu vznikl nejenom proto, aby Vám pomohl s koupí bytu a připravil Vás na případná úskalí, se kterými se během převodu nemovitosti můžete setkat, ale také proto, aby Vám ušetřil peníze za vysoké provize, které od Vás žádají makléři.

Vycházím ze svých vlastních zkušeností, protože mně samotné vadí, jak vysokou provizi makléři žádají. V Praze se provize makléřů pohybuje od 100.000 Kč výše, nač ji platit? Připadá mi to zbytečné. Budete-li znát postup, jak prodat byt, stačí si zajistit právní servis a vejdete se do 20.000 Kč.

Převeďte si byt sami a nechte si provizi pro sebe!


CO ŘÍKAJÍ MOJI ZÁKAZNÍCI?

V minulosti som mala veľmi zlé skúsenosti s realitnými kanceláriami, ktoré sa ma snažili niekoľkokrát podviesť. Preto som službu, ktorú poskytuje pani Kleknerová, veľmi privítala. V porovnaní s realitnými kanceláriami mám u nej istotu profesionálneho a férového jednania, s veľmi kvalitným právnym servisom. Človek má vďaka nej v tak zložitých transakciách, akými sú nehnuteľnosti, pocit istoty a bezpečia. Oproti službám realitných kancelárií sa nemusím báť podvodu, jej služby sú v niektorých ohľadoch dokonca širšie než služby realitiek (napr. prepisovanie energií, vyplnenie a podanie daňového priznania apod.) a cena jej služieb je oproti realitke výrazne nižšia, čo priaznivo pôsobí na cenu nehnuteľnosti. Pani Kleknerová drží ochrannú ruku nad celou transakciou, a preto jej služby ocenia ako predávajúci, tak i kupujúci. S pani Kleknerovou som pri predaji bytu spolupracovala opakovane. Jej servis je zárukou úspešnej transakcie a preto ho možem vrelo doporučiť.

Ing. Vanda Květenská Molnárová, v Praze 28. 4. 2016, predaj bytu 2+kk Praha-Stodůlky

S paní Kleknerovou jsem spolupracovala při prodeji mého bytu. Jsem v této oblasti naprostý laik a logicky trpím velkou nedůvěrou v realitní makléře, a proto jsem velmi uvítala pomoc Zuzany, která mi byla nápomocná v celé transakci prodeje mého bytu. Díky její pomoci jsem se nemusela starat o vůbec nic – vše dohodla s kupujícím, připravila kupní smlouvy, vyřídila předání, katastr nemovitostí, připravila mi přiznání k dani. Díky její pomoci tato pro mě stresující transakce proběhla naprosto hladce a ještě jsem ušetřila, protože jsem nemusela platit služby realitní kanceláře, kdy odhaduji úsporu na cca 70.000,–. Kdybyste chtěli detailnější informace – Zuzana vám na mě předá kontakt.

Nina Česneková, v Praze 8.6.2014, prodej panelového bytu 3kk Praha-Chodov

Další doporučení od mých zákazníků najdete v nabídce Reference


Cena Průvodce nákupem bytu je 590 Kč.

Jedná se o unikátní publikaci, ve které je sepsané vše, co během koupě bytu budete potřebovat. Nejen, že se dozvíte, jak postupovat, ale také budete vědět, čeho se vyvarovat.

Kladete si otázku, zda se Vám tato investice do Vašeho vzdělání vyplatí?

Jen tak pro srovnání, co jiného si můžete koupit za 590 Kč:

 • Nákup potravin na víkend
 • ½ nádrže do auta
 • Večeři pro dva v restauraci


Zcela otevřeně v něm sdílím svoje zážitky z realitního trhu, ty pozitivní i ty negativní. Díky informacím obsaženým v tomto eBooku budete vědět, co si pohlídat a na co si dát pozor, abyste svůj nový byt koupili v pohodě a Vaše peníze byly v bezpečí.


Objednáte-li ještě dnes, získáte k Průvodci nákupem bytu tyto bonusy ZDARMA:

Bonus : Předávací protokol

Vzor předávacího protokolu, který můžete vyplnit a použít při předání vlastního bytu kupujícímu. S předávacím protokolem dostanete také pokyny k jeho vyplnění.

Bonus : Doklad o bezdlužnosti

Vzor dokladu o bezdlužnosti, který by Vám mělo Společenství vlastníků na požádání vystavit. Neexistuje žádný předepsaný vzor, každé SVJ bude mít svůj vlastní doklad. Tento vzor můžete použít v případě, že SVJ ve Vašem domě nebude mít svůj.

Bonus : Individuální konzultace na míru Vaší konkrétní situaci

Mimořádný bonus. Nově jsem na naucmese.cz nabídla individuální kurz o koupi bytu v hodnotě 350 Kč. Tato možnost je nyní pro majitele eBooku zdarma. Zakoupíte-li si eBook, věnuji Vám až 1 hodinu diskuze, ve které se pobavíme o Vašich konkrétních potřebách vycházejících z Vaší aktuální situace.

Bonus : Doživotní aktualizace

Realitní trh a související zákony se neustále mění. Jsem si toho vědoma, a proto mám pro Vás speciální bonus: doživotní aktualizaci Průvodce prodejem bytu a jeho bonusů. Pokud napíšu novou verzi Průvodce nebo vytvořím významné aktualizace, budu Vás o tom informovat e-mailem a pošlu Vám odkaz, jehož prostřednictvím si budete moci novou verzi stáhnout ZDARMA. Navíc Vás budu průběžně informovat o všech novinkách na realitním a hypotečním trhu, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.